image
Drobečková navigace

Úvod > Pro zájemce

Pro zájemce

Co je potřeba udělat, když se rozhodnete stát se uživatelem Domova?

Zkontaktovat našeho sociálního pracovníka osobně, telefonicky nebo písemně.

Kontakt

Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Poddubí 7
747 92 Háj ve Slezsku – Smolkově

Tel.: 553 773 233/ kl. 31

E-mail: socialni@dsludmila.cz

Sociální pracovnice Vám podá první informace o naší sociální službě a předá informační balíček (obsahující žádost, vyjádření lékaře, informace o naší službě a Ceník služeb). Pokud budete mít zájem, bude následovat prohlídka našeho zařízení nebo si domluvíte termín prohlídky zařízení.

Na webových stránkách:

najdete tiskopis pro podání žádosti o umístění v našem zařízení (nebo na požádání Vám bude osobně vydán na sociálním úseku), ke kterému přiložíte aktuální vyjádření od lékaře. Vše zašlete na naši adresu nebo osobně předáte sociální pracovnici, rovněž je možné žádost odeslat na e-mail.

Po předání požadovaných dokumentů, bude Vaše žádost zaevidována. Vždy k 15. v měsíci zasedá komise, která projednává žádosti o přijetí. Do 30 dnů budete písemně vyrozumění, zda Vaše žádost byla schválena či nikoliv. V případě Vašeho schválení žádosti si s Vámi sociální pracovnice domluví schůzku, která může proběhnout u vás doma, je možné také v nemocnici, v LDN, na oddělení sociálních lůžek, přímo v našem domově, nebo na jiném domluveném místě.

Na základě zjištění Vaši aktuální potřebnosti umístění, bude rozhodnuto o Vašem přijetí. Sociální pracovnice Vás telefonicky vyzve k nástupu, jehož termín bude oboustranně domluven.

Dokumenty